امروز پنج شنبه  1 فروردين 1398
جستجو
تعداد بازدید : 445 - تاریخ خبر : 1396/12/22 - 10:24
پخش مستند جذاب" ایرانگرد 3" از 29 اسفند در شبکه یک سیما

پس از استقبال بی نظیر مخاطبین از مجموعه مستند ایرانگرد، سری سوم این مجموعه طی سه سال تلاش شبانه روزی برای نوروز ۹۷ تولید و آماده پخش شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، این مجموعه در۲۰ قسمت حدودا یک ساعته از شبکه یک سیما پخش خواهد شد و زیباترین مناطق بکر ایران را به همراه فرهنگ و رسوم اقوام بزرگ و عزیز ایران، با کیفیت تصویربرداری فول اچ دی، به نمایش در می آورد.

"ایرانگرد" به روایت جواد قارایی در این مجموعه، به استان های کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، مازندران، خوزستان، گیلان، لرستان، هرمزگان و اصفهان سفر کرده و با تصاویر و روایتی متفاوت و جذاب، زیبایی های بی نظیر ایران بزرگ را معرفی می کند.

ایرانگرد پر مخاطب ترین مجموعه مستندی است که تاکنون در رابطه با جاذبه ها و زیبایی های ایران و ایرانی تولید شده است چرا که در سخت ترین شرایط سعی بر این بوده تا بهترین کیفیت و خروجی به مخاطب هدیه شود. در این مجموعه از گرمترین نقطه ی کره زمین در لوت به سردترین نقاط کوههای زاگرس سفر خواهید کرد و با اقوام و فرهنگ و سنن جذابی آشنا خواهید شد.

در این مجموعه، ۹۰ هزار کیلومتر سفر انجام شد که در تولیدات کشوریِ رسانه ملی بی سابقه بود و از یک تیم متخصص هشت نفره تولید درسفر و یک تیم ۳۵ نفره دیگر برای مراحل تدوین، پژوهش، صداگذاری، نگارش، موسیقی و اصلاح رنگ، استفاده شده است.

این مجموعه دشوارترین تولید مجموعه مستند تاریخ سازمان صدا و سیماست و عوامل آن برای تولید زحمات و سختی های بسیار زیادی در شرایط نامطلوب متحمل شدند.

مستند ایرانگرد 3 از 29 اسفند هر شب حوالی ساعت 23 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
مجید پوررجب
1396/12/22
با سلام و خسته نباشید بنده به همراه خانواده از این مستند خیلی لذت میبریم
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد